Usługi

Home / Usługi

MGP GARAGE

Wszystkie usługi

Polegające kolejno na: pokryciu karoserii preparatem do mycia wstępnego; opłukanie karoserii przy użyciu agregatu ciśnieniowego; myciu gąbką przy użyciu szamponu do karoserii; ponowne gruntowne opłukanie agregatem ciśnieniowym; wosk natryskowy SONAX; osuszeniu jej irchą; przetarciu progów, drzwi, klapy bagażnika; wypolerowaniu szyb miękkim papierem; wymyciu dywaników gumowych lub odkurzeniu dywaników z wykładziną.

 Wszystkie czynności mycia podstawowego, wosk natryskowy, odkurzanie wnętrza, mycie szyb, plastiki wewnętrzne, nabłyszczanie opon i plastikowych elementów zewnętrznych; zapach w aerozolu.

Mycie dywaników gumowych i odkurzanie dywaników z wykładziną; odkurzanie foteli, tapicerki drzwi, wykładziny podłogowej, popielniczek, schowków; odkurzanie wykładziny bagażnika.

Umycie i wypolerowanie szyb zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Przetarcie wszystkich elementów deski rozdzielczej, wyposażenia drzwi i innych elementów z twardego plastiku wewnątrz samochodu przy pomocy irchy i antystatycznego preparatu do mycia i regeneracji plastików samochodowych.

Plastiki i opony.

Renowacja karoserii wykonywana jest po jej umyciu i usunięciu ewentualnych powłok ochronnych; polega na równomiernym nałożeniu koloryzujących wosków renowacyjnych, a następnie wypolerowaniu całej karoserii; zabieg ten stosuje się do lakierów z drobnymi rysami i uszkodzeniami, lakierów zmatowiałych i przebarwionych np. po naklejkach; zapewnia regenerację, połysk i długotrwałą ochronę lakierów; regularne woskowanie karoserii poza poprawą jej wyglądu znacznie opóźnia proces matowienia i niszczenia lakieru narażonego na takie czynniki jak: kwaśne deszcze, promieniowanie UV, słońce, smoła, sól, sadza, owady, ptasie odchody, chemikalia, szczotki i inne (przy braku konserwacji lakier matowieje na skutek pojawiania się mikro pęknięć i zarysowań na jego powierzchni, w ten sposób ochronne i wodoodporne właściwości lakieru maleją); firma zapewniamy woskowanie najwyższej jakości preparatami zawierającymi twarde woski i polimery wysokiego połysku.

Po umyciu auta za pomocą metody natryskowej nakładany jest roztwór wosku polimerowego, następnie dokładnie rozprowadzony po karoserii za pomocą agregatu ciśnieniowego.

Pokrycie opon środkiem do renowacji gumy, który wnika w głąb powierzchni opony, chroniąc gumę przed wpływem środowiska zewnętrznego, nadając jej jednocześnie świeży, lśniący wygląd.

Użycie specjalnego środka do czyszczenia i konserwacji felg aluminiowych

Ze względu na ryzyko dostania się wody do układów elektronicznych i wiązek kabli usługa ta wykonywana jest na odpowiedzialność klienta; po zabezpieczeniu najważniejszych układów elektronicznych, silnik jest myty za pomocą specjalnych środków odolejających i agregatu ciśnieniowego.

Mycie specjalną lancą usuwającą zabrudzenia, błoto, sól oraz inne szkodliwe substancje z podwozia samochodu.

Regenerowanie lakieru specjalnymi pastami  powodującymi zanikanie drobnych rys i obić na karoserii, oraz zmycie z samochodu zabrudzeń powstałych na skutek działania czynników atmosferycznych, dzięki czemu powłoka lakieru jest gładka i błyszcząca.

Usługa ta obejmuje odkurzenie wnętrza następnie pranie podsufitki, foteli, tapicerki drzwi, wykładziny podłogi i bagażnika; pranie dywaników wykładzinowych; czyszczone są również wszystkie pozostałe elementy wnętrza; w ramach tej usługi myte jest także nadwozie i nakładany jest wosk natryskowy.

Ozonowanie to zabieg, dzięki któremu łatwo pozbyć się nieprzyjemnych zapachów wszelakiego rodzaju na przykład dymu tytoniowego, spalenizny, stęchlizny, zapachów odzwierzęcych itp. oraz bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników grzybów.

Zapraszamy rownież do skorzystania z uslug pomoc drogowa gliwice
zapewniamy atrakcyjne ceny za holowanie na terenie Gliwic i okolic 

+
Umytych aut
+
Wysprzątanych wnętrz
+
Nałożonych powłok
+
Zadowolonych klientów
Mycie i zabezpieczenie

Potrzebujesz usługi mycia?

Jesteśmy dostępni 6 dni w tygodniu 
Pon – Pt 08:00 – 16:00
Sobota 08:00 – 14:00